Батькам на замітку


ПАМ`ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКА

Картинки по запросу першокласник



1. Підтримуйте в дитині її бажання стати школярем. Ваше серйозне ставлення до шкільних проблем, досягнень, а можливо, й ускладнень допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового становища та діяльності.
2. Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрілась у школі. Обгрунтуйте їх необхідність.3. Дитина має право на помилку. Коли людина навчається, в неї може щось не виходити, це правомірно.
4. Складіть разом з дитиною режим дня, стежте за його виконанням.5. Не пропускайте труднощі, які виникають на початку навчання. Якщо, наприклад, у дитини логопедичні проблеми, починайте їх вирішувати на першому уроці навчання.

6. Підтримуйте першокласника в його бажанні досягти успіху. У кожній діяльності обов"язково знайдіть, за що його можна похвалити. Пам"ятайте, це емоційна підтримка і похвала можуть помітно підвищити інтелектуальні досягення людини.
7. Якщо вас щось тривожить у поведінці дитини, не соромтесь звернутись до шкільного психолога.
8. У зв"язку із соціальною позицією школяра в житті вашої дитини з"явилась більш авторитетна людина, ніж ви. Це вчитель. Поважайте думки першокласника про свого педагога.
9. Навчання - нелегка й відповідальна праця. Школа суттєво змінює життя дитини, але це не повинно впливати на різнобічний дитячий світ. У першокласника має залишатись достатньо часу на ігри та розваги. 
УСПІХУ ВАМ!



Фото Перша Приватна Дитяча Поліклініка.
https://www.facebook.com/babyclinicif

МИСТЕЦТВО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ (за М. Рубінштейном "Десять принципів прийняття рішення")

У кожної людини є свої проблеми. Їх розвязання для нас відіграє велику роль. діапазон проблем досить широкий, знайти між ними щось спільне дуже складно і навіть неможливо. але ж психологічною наукою встановлено, що природа всіх проблем однакова, а тому існують 10 правил, які допоможуть у подальшому уникнути складних ситуацій.

1. Перш ніж заглибитися в деталі, спробуй уявити проблему в цілому.

 Збираючись читати книгу, почни зі змісту, вступу, продивись назви розділів. це значно полегшить розуміння книги.

2. Не приймай рішення, доки не розглянеш всі можливі варіанти.

В усіх випадках швидке прийняття рішення примушує потім шкодувати або витрачати багато зусиль, аби ліквідувати наслідки. "Ранок від вечора мудріший".

3. Піддавайся сумнівам.

Пам`ятай принцип Едісона, в якого вистачило сміливості піддавати сумнівам усе, що стверджували його видатні колеги. Результат відомий.

4. Подивись на порушену проблему з різних боків, навіть якщо шанси на успіз незначні.

Іноді замість того, щоб рухатись крок за кроком, краще пройти назад, тобто від бажаної мети до проблеми, яка вимагає прийняття рішення.

5. Шукай модель, або аналогію, яка допоможе тобі краще зрозуміти суть проблеми, яку ти розв"язуєш.

6. Став якомога більше запитань.

Іноді лише одне слово, вимовлене мимохідь, допомагає знайти правильне рішення. А правильне питання може змінити зміст відповіді.

7. Не зупиняйся на першому рішенні, яке прийде в голову.

Сам знайди слабкі місця рішення. Знайди нове рішення проблеми і порівняй його з першим. Перевіряй, порівнюючи.

8. Перед прийняттям остаточного рішення поговори з ким - небудь про свої проблеми.

Бесіда з другом допоможе тобі розслабитись, впорядкувати проблему. Можливо свіжий погляд, додасть нових думок. 

9. Прислухайся до своєї інтуїції.

Звісно, ніхто не зменшує роль логічного мислення під час аналізу проблем і прийняття рішень. Це безапеляційно. Але не можна ігнорувати інтуїцію і почуття. Як правило вони не обманюють.

10. Пам"ятай, що кожна людина дивиться на життя та повсякденні проблеми зі своєї точки зору. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий